SIA "Profilaktisko higiēnisko pakalpojumu laboratorija"

RUS    LAT

 

Par laboratoriju

 

SIA "Profilaktisko higiēnisko pakalpojumu laboratorija" mikrobioloģisko un fizikāli-ķīmisko izmeklējumu laboratorija bija izveidota un uzsāka darbību 2010. gadā. Laboratorijai piešķirta LATAK akreditācija pēc LVS
ISO EN 17025:2006 Nr.T-432 reglamentētajā un nereglamentētajā sfērā. Mums ir akreditētas dzeramā ūdens, notekūdeņu, peldūdeņu, pārtikas produktu un virsmu nomazgājumu testēšanas un paraugu noņemšanas metodes.


Laboratorija iereģistrēta Veselības inspekcijas reģistrā kā medicīniskā laboratorija, kods 2100-00044 un kā dezinfekcijas, dezinsekcijas un deartizācijas pakalpojumu sniedzējs (reģ.Nr.71 http://www.vi.gov.lv/lv/sakums/datubazes) .


Laboratoriskos izmeklējumus veic darbinieki ar medicīnas izglītību un lielu darba pieredzi profesionālā jomā. Mēs pastāvīgi paaugstinām profesionālo kvalifikāciju un darbu kvalitāti, uzmanīgi sekojam par likumdošanas izmaiņām un savlaicīgi koriģējam darbu. Visi klienti var saņemt speciālista) bezmaksas konsultācijas.

 

Klientiem izstrādāta rokas grāmata, kurā iekļauta informācija par paraugu atbilstības kritērijiem, to minimālo daudzumu, uzglabāšanas un transportēšanas nosacījumiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu laboratorisku izmeklēšanu.

 

Pēc klienta lūguma izbraucam uz objektu paraugu noņemšanai laboratoriskiem izmeklējumiem. Paraugus noņemam atbilstoši kvalitātes standartu prasībām. Laika intervāls no parauga noņemšanas līdz piegādei laboratorijā un testēšanas uzsākšanai ir minimāls, kas ļauj samazināt iespējamu laboratorisko izmeklējumu rezultātu ticamības risku.

 

Cenrādis

  Kā mūs atrast
  Mūsu laboratorija atrodas Rēzeknes centrā, blakus poliklīnikai, Zemnieku ielā 16a.

 

Sīkāk informāciju sk. lapā "Kontakti"

 

 

Sākums | Sludinājumi | Pakalpojumi | Laboratorija | Par mums | Kontakti | Lapas karte | Derīga informācija

Top.LV

Copyright © IK Profilaktiskie higiēniskie pakalpojumi, 2012 | e-mail: office@profhigpak.lv